mobil menu
ara
kurumsal konumAnasayfa » Haberler » » Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED)

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED)

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED)
icon tarih 23.01.2021    icon okuma 4820   
ECHO Summit, Marketing Türkiye ve Deloitte iş birliğinde, Ticaret Bakanlığı, TÜBİSAD, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneğinin (ETİD) desteğiyle bu yıl üçüncü kez gerçekleştiriliyor.

Çevrim içi olarak düzenlenen zirvede konuşan TÜRKONFED Başkanı Turhan, e-ticaretin ekonominin itici gücü olduğunu söyledi ve Turhan, "Ülkelerin sürdürülebilir kalkınma yolculuğunda önemli bir kaldıraç olan  dijitalleşme sürecini Türkiye olarak fırsata dönüştürme imkanımız var. Dijital dönüşümün bir lüks değil, zorunluluk olduğunu unutmamalıyız." diye konuştu.

TÜRKONFED'in, dijital dönüşümü önemsediğini ve projelerini bu kapsamda yürüttüğünü bildiren Turhan, şunları kaydetti:

"Ülkemizin gündeminin A'dan Z'ye dijital dönüşüm olması hedefiyle son 3 yıldır faaliyetlerimizi bu alanda yoğunlaştırdık. Salgın da hız kazanan dijitalleşme süreçlerine TÜRKONFED olarak önceden hazırlıklı olmanın avantajlarını yaşadık. Salgın öncesi Anadolu'da düzenlediğimiz etkinliklerde KOBİ'lerimizin dijitalleşme süreçlerine adaptasyonu için eğitim desteğine ihtiyaçları olduğunu tespit ettik. Dijitalleşme farkındalıklarını artırmak ve yetkinliklerini geliştirmek için 2 yılda 9 kentte 3 bin KOBİ'mize ulaşan 'Dijital Anadolu' projemizi başlattık. Salgın ile tüm projelerimizi dijital ortama taşıyarak üyelerimize, paydaşlarımıza, işletmelerimize ve ülkemize değer yaratmaya devam ettik."
İlginizi çekecek bir başka haber
Dünyanın en değerli markaları 2018
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry
Copyright © 2023 | www.kurumsalfirma.net
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry