mobil menu
ara
kurumsal konumAnasayfa » Tanıtım » KLİMASA Klima Servisi

KLİMASA Klima Servisi

KLİMASA Klima Servisi
icon tarih 26.12.2017    icon okuma 2205   
Kurumsal yapısı ile yılların tecrübesi yanınızda. Teknik servis hizmetlerinde güven en önemli olgudur. Servis hizmetlerinde yapılan işlemlerin sahtekarlığa çok müsaittir. Belki de bu sebledir teknik servis işlemlerinde kurumsal bir yapısı olan güvenilir firmalar tercih edilmesi önemlidir.

Nedir kurumsal yapı, kurumsal bir firma özelliklerini kısaca söylersek, kesinlike sabit bir telefonu veya sabit bir iletişim adresinin olması önemlidir. Yani firmanın gerçekten o adreste var olması, internette sadece bir web sayfası ve cep telefonu olan bir teknik servisten lütfen uzak durunuz.

KLİMASA, yıllardır klima satış ve servis hizmetlerini yürütmekte, müşteri memmuniyetini ilk öncelik olarak tutmaktadır. Klimasa özel klima servisi olduğu için her marka klimanız için bakım, tamir, montaj hizmeti sunmaktadır. Klima bakım fiyatı yada klima servis ücretleri hakkında bizden online veya telefon ile fiyat teklifi alabilirsiniz.
Telefon : 0 212 876 0 888
Klima bakım ücreti ne kadar (online öğren)
Klima gaz dolum fiyatı kaç lira

Klima artık sadece yaz aylarında değil kış aylarında ısınma amçlıda kullanılmaktadır. Klima soğutma yapıyor ama ısıtmıyor, klima sıcak üflemiyor problemi kış dönemi sıklıkla karşılaştığımız bir sorundur. Bize hemen ulaşarak klima sıcak hava vermiyor, klima kış modu ayarlarınızı öğrenebilirsiniz.

Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece, Bahçelievler, Bakırköy, Merter, Mecidiyeköy klima servisi, İstanbul'da her nokta için doğru çözüm Klimasa …
Demirdöküm Kombi Servisi,
0212 876 0 888
avcılar demirdöküm servisi
Copyright © 2021 | www.kurumsalfirma.net