mobil menu
ara
kurumsal konumAnasayfa » Tanıtım » Kombi Petek Temizliği İstanbul

Kombi Petek Temizliği İstanbul

Kombi Petek Temizliği İstanbul
icon tarih 26.12.2017    icon okuma 2254   
Belirli kullanımdan sonra kalorifer tesisatınız içerisinde tortulanma meydana gelir. Bu süre kullandığınız şebeke suyunun kalitesine göre değişebilir. Zaman içerisinde kalorifer peteklerinin içinde duran su peteklere zarar verir. Sıcak suyun dolaşımını etkiler, ısı kaybına neden olur.

Kalorifer peteklerinde zamanla oluşan tortu, küf, kir ve diğer birikintileri temizlemek için üretilmiş ürünler petek temizleme kimyasalı olarak bilinir.

Kombi petek temizleme ücreti

Petek temizleme ücreti, öncelikli olarak daire de bulunan petek sayısına ve peteğin büyüklüğüne göre kullanılan temizleme ilacına göre farklılık gösterir. Kombi petek temizleme işlemleri farklı şekillerde yapıla bilmektedir. Ortalama olarak petek temizleme ücreti verecek olursak 75 ile 100 TL civarı bir fiyattan söz edebiliriz. Eviniz veya iş yeriniz için kesin olarak kalorifer petek temizliği ücretini, bize hemen online olarak sorarak öğrenebilirsiniz. Temizletmek istediğiniz petek özelliklerini bize bildirin yeter, online olarak kesin petek temizleme ücretini sorun.

Petek temizliği gerekli mi?

Kalorifer peteklerinin temizliğini neden yapmalıyız. Sizde kış aylarında yüksek gaz faturasından ve evinizin yeterince ısınmamasından şikayet ediyor musunuz? Peteklerin temizliğinden sonra %25 oranında enerji tasarrufu sağlana bilmektedir. Elbette ki petek temizliği yaptırmak mecburi bir işlem değildir. Lakin bu kış günlerinde doğal gaz faturası geldiğinde gözlerimize bazen inanmak istemesek de :) acı gerçekle karşı karşıya kalabiliriz. Doğal gaz faturalarını indirmek için alacağımız tedbirlerin başında, kalorifer tesisatımızın temizliği, peteklerin temizlenmesi gelmelidir. Elbette sadece bunlar yeterli değildir, ama tasarrufa katkısı büyüktür.

Demirdöküm Kombi Servisi,
0212 876 0 888
avcılar demirdöküm servisi
Copyright © 2021 | www.kurumsalfirma.net