mobil menu
ara
kurumsal konumAnasayfa » Tanıtım » Telefon ekran tamiri ve değişimi Samsung, Huawei Xiaomi ve İphone

Telefon ekran tamiri ve değişimi Samsung, Huawei Xiaomi ve İphone

Telefon ekran tamiri ve değişimi Samsung, Huawei Xiaomi ve İphone
icon tarih 18.05.2022    icon okuma 3318   
Günlük hayatımızın artık vazgeçilmez cihazları içerisinde ilk sırada olan cep telefonlarıdır. Tabi sadece telefon olarak görmemek gerekli akılı telefon demek daha doğru olur değil mi? Önceki yıllardaki gibi cep telefonları sadece konuşma veya sms için kullanılmıyor artık. Bilgisayarda yapabildiğimiz birçok işlem ve işler artık cebimizde. İstediğimiz yerden toplantıya katılıyor işlerimizi organize ediyor, kalp atışlarımızı ve adımlarımızı bile sayıyor değil mi? Yani teknoloji ve internetin hızlı gelişimi ile artık telefonlar artık bir parçamız olmuş durumda. 

Bu kadar yaygın olarak kullanılan telefonların elbette arızalanması ve tamir işlemlerine ihtiyaç duyması da normaldir. Günümüzde kullanılan cep telefonları daha çok tuşsuz ve dokunmatik ekranlara sahiptir. Telefon ekranları da en çok kırılan ve tamir gerektiren bir parçası durumundadır. Bunu sebebi genellikle insanların kullanımından dolayıdır. Yani durup dururken hiçbir telefon ekranı kırılmaz veya değişime ihtiyaç duymaz. 

Telefon ekranları neden kırılır? 

Bunun sebebi kesinlikle telefon üreticileri değil kullanıma bağlıdır. Yada oran verecek olursak %99 kullanıcı sebepli telefon ekranları kırılır. Elimizden düşürürüz, üzerine otururuz vb. artık aklınıza ne gelir ise. Bunun dışında telefon ekranın kırılma olasılığı çok düşüktür. 

Ülkemizde en çok kullanılan akıllı telefonlar, Samsung, Huawei Xiaomi ve İphone elbette bunlar dışında da kullanılan birçok model cep telefonu vardır. Bu markaların tercih edilme durumları çok fazla olduğu için ilk akla bu marka telefonlar gelmektedir.

Samsung telefon ekran değişimi ve diğer tüm markalar için güvenilir teknik servis arayışında iseniz doğru adres, Uğur İletişim teknik servis. Kurumsal yapısı ile siz değerli müşterilerini hizmet sunmaktadır. 

Telefon kırık ekran tamiri 

Samsung, Huawei Xiaomi ve İphone telefonlar için ekran değişimi veya kırılmış ise tamiri için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. İster online (www.uguriletisimservis.com) isterseniz de telefon (0212 426 39 93) ile hemen bilgi alabilirsiniz. 

Telefon ekran tamiri fiyatı 

Ekran tamir ücretleri sizde bilirsiniz ki tek bir fiyat olması mümkün değildir. Her marka için ve aynı marka olsa bile farklı model telefonlar için ekran tamiri fiyatı değişmektedir. Ortalama bir fiyat ile telefon ekran tamiri fiyatı 100 TL ile 650 TL arasında değişebilmektedir. Tamir veya değişim yaptırmak istediğiniz telefonun marka ve modelini bize iletmeniz durumunda sizin için en uygun fiyat teklifi sunulacaktır. Sayfamızın iletişim bölümünden telefon ekran tamiri ve değişim fiyatı ne kadar? Hemen öğrene bilirsiniz. 

Telefon ekran değişimi, huawei 

Son dönemde Huawei telefonların popülerliği ve kullanım sayıları ülkemizde oldukça artmış durumdadır. Sizde huawei telefon ekran değişimi yada ekran tamiri için bilgi almak veya fiyatı ne kadar tutuyor öğrenmek istiyorsanız hemen arayın, online ulaşın.
seo
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry
Copyright © 2023 | www.kurumsalfirma.net
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry